7 vzkazů pro single ženy a dívky: užívejte si trochu!

24 listopadu

Po většinu svého dospívání jsem byla nezadaná a často jsem se kvůli tomu cítila mizerně. Ano, má to své nevýhody, na druhou stranu je ale single život něco tak nádherného! Proto bych chtěla sepsat několik vzkazů pro své (potenciální) nezadané budoucí já. Aby si vážilo toho, co má, respektive nemá, protože život není tak černý, jak se zdá.

Svět je ve skutečnosti plný barev. Ať jsme sami, nebo ne. Není to super?

1. Můžeš si dovolit být nezodpovědná


Vůbec, ale vůbec nikomu se nemusíš zodpovídat. Všude jsi sama za sebe. Tím, co děláš, prezentuješ jen a jen sebe. Nemusíš nikomu podávat zprávy o tom, kde jsi, co děláš a s kým jsi. Nemusíš se cítit provinile, když zrovna jsi jinde nebo děláš něco jiného, než jsi slíbila. Je to jen na tobě. 

2. Volnější než pták


Nikdo tvůj život neřídí. Pokud budeš mít tu příležitost, můžeš se sebrat a odjet na druhý konec světa. Nic tě tu nedrží. Nemusíš se za nikým ohlížet, brát na někoho ohledy. Nemusíš se cítit trapně, když zrovna na nikoho nebereš ohledy, i když bys třeba měla.

3. Vtipkuj na účet druhých, ne na svůj


Smíš dělat sexistické vtípky založené na stereotypech mezi ženou a mužem bez toho, abys je automaticky s povzdechem vztahovala ke svému životu. 


4. Maximum času a přátel


Tvůj volný čas je doopravdy jen tvůj. Nemusíš se o něj s nikým dělit. Využívej ho, jak zrovna uznáš za vhodné. Uvědom si, že všechen čas na světě jen jen tvůj. Máš spoustu času na své koníčky. Na přátele. Piš jim, volej jim, vytáhni je ven. Nemusíš se cítit osamělá. 

5. Hetero, homo, bi?


Je úplně fuk, jestli zrovna civíš do výstřihu pěkné holky nebo na zadek pěkného chlapa. Komu na tom záleží? Můžeš zírat všude, kam se ti zachce. A spát s kým se ti zachce, haha.

Tak si to přiznejte, heteračky.

6. Spoříš peníze


O jeden dárek k Vánocům, narozeninám a svátku méně. Není to super? Kup si za uspořené peníze radši nějakou mikinu, ať nenosíš pořád dokola ty dvě jediné, které máš.

7. Žádné otázky


Miluje mě? Ubírá se náš vztah správným směrem? Nejsem moc hrrr? Co si asi myslí? Neprospěla by nám krátká pauza? Vydrží nám to do konce života? Má smysl být spolu, když si myslím, že nevydrží? S kým si asi esemeskuje? Proboha - žádné přiblblé otázky, které si kladeš, ačkoli vůbec nechceš! Klid v hlavě!

Taky byste si mohly/i chtít přečíst

3 komentářů

  1. Já říkala, že nikdy s nikým nebudu chodit!

    OdpovědětVymazat
  2. Duper článek. Taky si budu muset něco takovýho napsat =D
    Poznámka.. A spát s kým se ti zachce, haha. ... mě dost rozesmála =D =D

    OdpovědětVymazat

Hodně jste četly/i

Mám instáč

Právě čtu

tohle

Tři truchliví tygři
tagged: currently-reading
La Muerte y Otras Sorpresas
tagged: currently-reading

goodreads.com